הדפסת לוגו על חולצות

הדפסת לוגו על חולצות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

איך מדפיסים לוגו על חולצות ב2023

ביגוד ממותג הוא מוצר בסיסי לקהל רחב כגון: מיתוג עסקים, כנסים, פעילויות ספורט, חברות וארגונים ועוד…

תחילה כדי להתמקד בכמה שאלות חשבות,
מה הן שיטות ההדפסה הפופולריות?
מה היתרונות והחסרונות של כל שיטה ואיך ניתן להתאים אותה לצרכים שלנו?
ואיך לעצב ביגוד מותאם אישית לצוות החברה קבוצת הספורט או הלקוחות שלכם בצורה שהם יוכלו להשתמש בהם ברמה היום יומית?

שיטות הדפסה על טקסטיל

ישנם מספר שיטות הקיימות בשוק אני במאמר זה אציין 3 מהפופולריות היום.
השיטות הפופולריות הן דפוס משי או דפוס ישיר על שקף DTF
ב-3 השיטות ניתן להדפיס על מגוון רחב של מוצרים ולא רק על ביגוד.
ישנן עוד שיטות רבות כמובן אבל לא נעבור על כולן.

הכרת שיטות ההדפסה

הדפסה על חולצות באמצעות דפוס משי

1. דפוס משי

שיטה מסורתית הקיימת הרבה מאוד שנים שאיתה ניתן ליצור כמעט כל סוג של הדפסה החל מבגדים עד לבקבוקים ואפילו לוחות הלחמה.
מהי דרך העבודה ביצירת חולצות עם לוגו בעזרת דפוס משי, נתחיל בהעברת העיצוב או הלוגו לשקף, את השקף הזה נצרוב לתוך שבלונה שאליה יש רשת משי.
אחרי הצריבה נשארו עם השבלונה להדפסה של החולצה כל שבלונה ניתן להדפיס צבע אחד בלבד, ניתן ליצור עיצוב מורכב ממספר צבעים כאשר ניצור מספר שבלונות אשר ירכבו לנו את התמונה הכללית.

היתרון:

היתרון בדפוס משי הוא שניתן לייצר כמויות גדולות במחיר זול ובזמן קצר. איכות ההדפסה יכולה להיות ברמה מאוד גבוהה (תלוי במקצועיות הדפס ובציוד) בסוגים שונים של בדים ניתן להגיע לתחושה נעימה מאוד של הדפסים גדולים על הבד ובכך למנוע את התחושה הכבדה של ההדפסה על החולצה במיוחד בימי הקיץ של ישראל ובמיוחד שאנחנו מדברים על חולצות עבודה.

החיסרון:

צריך לייצר מספר שבלונות כדי ליצור תמונה מלאה ובכך זה מסרבל במידה את העבודה, זה אף פעם לא יצא באיכות כמו של הדפסה דיגיטלית אשר מדפיסה ברזולוציות גבוהות מאוד.
במידה ואנחנו מדברים על עסקים קטנים לא מחפשים כמויות גדולות בדפוס משי לא ניתן להדפיס כמויות קטנות וצריך לבצע הזמנה של מינימום חמישים חולצות (תלוי בחברה)
ניתן להדפיס רק על מוצרים חלקים אלא אם יש מכונה מיודחת שיודעת לטפל במוצרים עגולים.

הדפסת DTF על חולצות

2. הדפסה דיגיטלית על חולצות DTF

תהליך ההדפסה הדיגיטלית נעשה ישירות על שקף כאשר המדפסת מדפיסה את העיצוב ישירות על שקף מאליו שכבה נוספת של צבע לבן. כאשר התמונה יוצאת מהדפסת והשקף מוכן מפזרים אליו אבקה מיוחדת שהיא בעצם הדבק המחבר בין העיצוב לחולצה ומעברים דרך תנור והמטרה ליצור חיבור בין התמונה לדבק, לאחר מכן ניתן להעביר את העיצוב למגוון רחב של מוצרי טקסטיל.

היתרון:

איכות מעולה רמת גימור וצבעוניות ללא רבב. בסוגי המדפסות הטובות יש יכולת להדפיס בכמויות גדולות בזמן קצר. ניתן להדפיס את עם השקף לא רק על מוצרים חלקים אלא על כל מוצר.

החיסרון:

לוקח יותר זמן להדפיס כמויות גדולות לפחות בהדפסים גדולים במידה ומשווים את זה לדפוס משי התהליך הוא טיפה יותר ארוך מדפוס משי מהתחלה עד למוצר המוגמר. ההדפס הוא לא נטמע בבד אלא יושב אליו, בעיצובים גדולים זה יורגש על ויוצר הרגשה כבדה וחמה על הבד, יש שיטות שניתן לעקוף את זה אבל זה תלוי בעיצוב וברצון המזמין.

הדפסת סובלימציה על חולצות

3. הדפסה על חולצות באמצעות סובלימציה

שיטת סובלמציה היא שיטה די וותיקה בשוק המתנות והפרסום.
מתחילים בהדפסה דרך מדפסת דיגיטלית על גביי דף מיוחד המתאים לסובלמציה.
סובלימציה הכוונה להעברת הדיו הנמצא על הדף למצב גז באמצעות חום ואיחוד עם החומר ולבסוף חזרתו למוצק. שיטה זאת מתאימה למגוון רחב של מוצרים כל עוד הם מורכבים מלפחות 60% פוליסטאר או ציפוי פוליאסטר כלשהוא.

היתרון:

שיטה מעולה לכמויות קטנות גם באחדים, ניתן להדפיס תמונות מלאות לתוך מוצרים באיכות גבוה מאוד, ניתן להדפיס על חולצות כובעים כוסות בקבוקים וכדומה.
מתאים מאוד ליצירת ביגוד ספורט, ניתן להדפיס רק על חולצות דרייפיט ובמידה והן בצבע בהיר.
יתרון ענקי בשיטה הזאת כאשר מדפיסים על דרייפיט הצבע הופך להיות חלק מהבד, אין שום הרגשה של הדפסה על החולצה ונראה כאילו היא נוצרה עם העיצוב הזה.
מחזיק המון כביסות כמו זמן החיים של החולצה עצמה, אין קילופים מתוך הבד להבדיל משיטות אחרות.

החיסרון:

מאוד קשה לייצר בכמויות גדולות. ניתן להדפיס רק על דרייפיט בצע בהיר ולא ניתן להדפיס על חולצות כהות ולא על כותנה וסוגי בד שונים אחרים.

בנוגע להדפסת לוגו או כל סגנון אחר של עיצוב על חולצות זה מאוד תלוי בצורך בכמויות ובמטרה.
אנחנו עובדים בדפוס משי, סובלימציה או בדפוס דיגיטלי DTF כדי להדפיס על המוצרים שלנו.

איך תהליך ההדפסה מתבצע?

כאשר לקוח פונה אלינו אנחנו בודקים איזה מוצר הוא צריך איזה כמות ולאיזה מטרה. אחרי הבנת הצרכים אנחנו מקבלים את העיצוב מוכן מדביקים אותו על דוגמה לאישור הדפסה. לאחר אישור ההדגמה מתחיל תהליך ההדפסה. חשוב מאוד להיות מדויקים מבחינת מיקום ההדפס על החולצה גודל ההדפס ודיוק הצבעים, לפעמים ישנה סטייה איך שזה נראה במחשב ואיך זה יוצא אחרי הדפסה מבחינת גוון הצבע. שימו לב שברוב החברות לא נותנים דוגמאות לפני הדפסה מכיוון שזה מצריך הכנה מרובה כדי לייצר את ההזמנה.

מה עושים אם אין עיצוב מוכן?

במצב כזה אנחנו ניכנס לתמונה ונעזור לכם ליצור את העיצוב שאתם רוצים, מציעים בנוסף גם שירותי עיצוב גרפי רחב.

מה קורה אם לא מרוצים מהתוצאה?

ביקשתם חולצה עם לוגו של העסק שלכם ובסופו של דבר הבנתם שזה לא בדיוק מה שרציתם וזה יכול להיות בגלל הרבה סיבות, לא ידעתם להבין את העיצוב נכון ואיך שזה ישב על החולצה, הצבע לא מה שחשבתם שאמור להיות ועוד ועוד. במקרה כזה אני ממליץ לבצע הזמנה קטנה לפני שאתם מבצעים הזמנה גדולה עתידית ולוודא שההדפס עומד בסטנדרטים שלכם ככה לא תסכנו את סום כסף גדול. מכיוון שזה הדפסה בהתאמה אישית לא ניתן לקבל החזר על סחורה וחשוב לבחור בצורה נבונה לפני הזמנה גדולה.

לסיכום

לסיכום מאמר זה לאחר הנבת שיטות ההדפסה הפופולריות והבנת החסרונות והיתרונות שלהן במידה. הגעתם להחלטה שאתם רוצים להדפיס חולצות לעסק שלכם או במידה ויש לכם אירוע מסוים, אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו ולהבין מה מתאים לכם.

הזמנה לוקחת בין 7 עד 14 ימי עסקים תלוי בגודל ההזמנה

המחירים משתנים לפי סוג החולצה כמות העיצובים וכמות המוצרים המבוקשת. המחיר יתקבל אחרי שיחה ראשונית עם הלקוח.

אצלנו ניתן להזמין בכמויות קטנות מכיוון שיש לנו את המכשור להדפיס בסגננות שונים. מחיר החולצה משתנה לפי כמות ההזמנה, הזמנת מינימום לדפוס משי זה 50 יח׳ מינימום להזמנה. 

בהזמנות בסכום של מעל 1000 ש״ח משלוח חינם. 
מתחת ל1000ש״ח ישנה עלות של 45 ש״ח משלוח עד לבית הלקוח או איסוף עצמי חינם מבאר יעקב